Informace o nás

 

KDO JSME?

Jsme parta motorkářů a kamarádů, kteří se rozhodli založit vlastní klub v duchu myšlenky přátelství, vzájemné soudržnosti a skvělé jízdy. Dali jsme klubu a sami sobě název WANTED.

Co chceme?

Jezdit a zůstat přáteli, ano, tato jednoduchá myšlenka je v podstatě naším mottem. Všichni z WANTED milují svobodu na svých strojích, úžasný pocit z jízdy a dobré party. Takoví jsou WANTED.

Kdo může být členem?

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď, kdokoliv……Kdokoliv ten, který má tak, jako my všichni, stejnou potřebu a chuť jezdit s dobrou partou lidí, nechce už jezdit sám a rozhodne se někam patřit. Pokud se k nám chce někdo přidat, tak nás musí poznat, mi musíme poznat jeho. Být součástí klubu je pro nás hlavně srdeční záležitost a podle toho jednáme, žijeme a jezdíme.

Máme nějaká pravidla?

Ano, jsou obsaženy v našem desateru a v našem vnitřním řádu.

Naše plány :

Tak jako v minulosti se chceme věnovat charitativním akcím především pro děti. Určitě rádi pomůžeme v rámci našich možností všem, kteří to potřebují, nebo těm, kdo nás o pomoc požádají. No a samozřejmě chceme společně jezdit a užívat si krásnou svobodu v sedlech našich strojů.

Závěr:

Jsme tady pro radost z jízdy, pijeme s tím, kdo chce pít s námi, sedíme u ohně, nebo u stolu s tím, kdo nás k němu pozve, zpíváme a bavíme se s tím, kdo má zpívat a bavit se chuť. Nevyhledáváme konflikty, jsme parta přátel, kteří si chtějí užívat a užívají si života v sedle svých strojů.

WANTED RC

Historie Wanted Riding Club

Náš Klub WANTED RC byl založen v roce 2006